top of page

Firmamız 1995 yılında İzmir'de kurulmuştur. Palmiye Tohumculuk Ziraat San.Tic.Ltd:Şti. ürün yelpazesinin kapsadığı ürünlerin Teknik sorumluluğunu tamamen üstlenmiş olup, her ürün grubu için sorumlu teknik personeli bünyesinde bulundurmaktadır.
 

Tarım ve Orman Bakanlığımız tarafından ,Özel Sektör Tarımsal Araştırma Kuruluşu Belgesi,       Tohum Üretici Belgesi İle onurlandırılmıştır. 
 

Ayrıca TÜRKTOB (Türkiye Tohumcular Birligi) ve TSÜAB ( Tohum Sanayicileri ve Üreticileri Alt Birliğinin üyesidir. Firmamız bu belgeler ile tohumculuk sektöründe tam kalite ile yer almaktadır. 

Çim Tohumları konusunda, bölgelere ve kullanım amacına göre özel karışımlar hazırlamak uzun yıllardır uzmanı olduğumuz bir konudur. Türkiye'ye ithal etttiğimiz çim tohumlarını; ülkemizin tüm bölgelerindeki futbol sahaları, golf alanları, rekreasyon alanları, peyzaj uygulamaları yanında tarım bayilerine toptan olarak satışını yapmaktayız. Özellikle profesyonel futbol sahaları ve hazır çim üreten SOD üreticileri için yüksek kalite özelliklerine sahip çim tohumlarını Amerikan menşeili çeşitlerini  ithal ederek ve hizmetlerine sunmak en önem verdiğimiz kalite değerimizdir.

Firmamız yem bitkileri konusunda, özellikle yonca, sorgum sudan, süt otu ve çayır mera tohumlarında da ithalatçı ve toptancı olarak satışlarını devam ettirmektedir.
 

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Instagram
bottom of page